Iepazīstot kosmētikas produktu sastāvdaļas: A-vitamīna esteri

Iepazīstot kosmētikas produktu sastāvdaļas: A-vitamīna esteri

A vitamīna atklāšanu ietekmēja pētījumi 1906. gadā, kas notika saistībā ar ogļhidrātiem, proteīniem un taukiem, un to ietekmi uz dzīvnieku veselību. 1917. gadā neatkarīgi viens no otra jauna veida organisko savienojumu atklāja Elmers Makkolums no Viskonsinas-Medisonas universitātes un Lafajets Mendels ar Tomasu Osbornu no Jeila universitātes, kuru nosauca par "taukos šķīstošo faktoru A" (vitamīnu A). Vitamīns A pirmoreiz tika sintezēts 1947. gadā.

Vitamīns A tiek uzskatīts par “Svēto Grālu” kosmētikas pasaulē, jo tspēj atgriezt ādai atjaunošanās spējas un atgriezt ādai jaunību.

Lai vitamīns-A veiktu ādas atjaunošanu efektīvi, netraumējot ādas epidermu, ļoti svarīgi izmantot “stabilus” savienojumus, kas iekapsulēti skvalāna eļļas kapsulā, spēj nonāk ādas dermas slānī, ādu atjaunojot no iekšienes un padarot spēcīgāku.

Beauté Pacifique kosmētikas produktos tiek izmantoti 3 A-vitamīnu savienojumi:

Retinyl Palmitate – stabila vitamīna A forma, kas tiek izmantota krēmu ražošanā, saglabā augsvērtīgās ādu atjaunojošās īpašības līdz krēma uzklāšanas brīdim uz ādas. Pateicoties nanometra izmēra kapsulām, kurās ievietota sastāvdaļa, spēj iekļūt ādas dermas slānī, atjaunojot bojātas kologēna/elastāna struktūras daļas. Lielisks ādu atjaunojošs līdzeklis, lai mazinātu grumbas un smalkās līnijas. Pateicoties Beauté Pacifique patentētajai sastāvdaļu transportēšanas sistēmai spēj nodrošināt ādas atjaunošanos aktivitāti kā 10-20 gadus jaunākai ādai.

Retinyl Acetate – iedarbojās līdzīgi kā Retinyl Palmitate, tāpēc bieži tiek izmantoti kopā, lai mazinātu ādas novecošanās pazīmes. Lieliska sastāvdaļa, kas būtiski spēj uzlabot ādas saules radītu bojājumu un ādas novecošanās rezultātā radušos bojājumu mazināšanu.

Retinyl Propionate – 3. A-vitamīna forma ko lieto Beauté Pacifique, tās uzdevums ir stabilizēt un regulēt pārējo A-vitamīna formu iedarbību.

 

Beauté Pacifique kosmētikas produktos izmantoto A-vitamīna esteru koncentrācja ir pietiekami augsta, lai efektīvi atjaunotu kologēna/elastāna struktūru ādas dermas slānī, tajā pašā laikā neradot ādai pieradumu un neizjaucot organisma atjaunošanos procesus.

Iespējams klienti jau ir sastapušies ar “Retinola krēmiem” un to agresīvo iedarbību, tāpēc šeit ir atbildes uz biežāk saņemtajiem jautājumiem, jo zīmola radītajos produktos nav izmantots aktīvas formas vitamīns-A:

“Vai Beauté Pacifique A-viatmīnu esteru krēmus var lietot saulainā laikā - vasarā?”

Jā, var, jo Beauté Pacifique kosmētikas ražošanā izmanto stabilas formas A-vitamīna savienojumus, kas iekapuspēti skvalāna eļas kapsulā, tāpēc krēmi nevar izraisīt pigmenta plankumu veidošanos, bet gluži otrādi – atjauno ādu no iekšienes. Beauté Pacifique kosmētikas mērķis ir padarīt ādu spēcīgāku.

“Vai Beauté Pacifique A-vitamīnu esteru krēmus drīkst lietot grūtniecības laikā?”

Jā, var. Mūsu ķermeņa kopšanas produkti būtiski uzlabo kologēna/elastāna kvalitāti ādā, kas mazinās striju rašanās risku un palīdzēs mazināt radušās strijas, nepaaugstinot ādas jūtīgumu.