bepas.eu

PIEGĀDE & ATGRIEŠANA

Omniva

PAKOMĀTS

Informācija par piegādes sūtījumu Jums tiks nosūtīta īsziņā. Izņemiet sūtījumu Jums ērtā laikā. Sūtījumu termināļi (pakomāti) ir pieejami 24 stundas diennaktī. Pēc tam, kad saņemsiet īsziņu, dodieties uz pakomātu. Ievadiet īsziņā saņemto durvju kodu. Izņemiet sūtījumu no atvērtā skapīša.

Piegādes maksa: 3.00€

Piegādes laiks: 1 - 3 darba dienas

Atsevišķos gadījumos piegāde var būt 7-10 darba dienas.

Pasūtījumiem virs 50€ piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību ir bezmaksas!

Pakomātu piegādes adreses var aplūkot šeit!

omniva

KURJERS

Preces tiks piegādātas uz norādīto adresi. Kurjers preces piegādā no 8:00 līdz 17:00. Piegādes dienā kurjers ar jums telefoniski sazināsies un saskaņos precīzu piegādes laiku.

Preces var saņemt tikai persona, kas ir veikusi pasūtījumu, vai cita persona, kas norādīta pasūtījuma veikšanas laikā. Saņemot preces, ir nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu (ID karte, pase vai autovadītāja apliecība).

Piegādes maksa: 5.00€

Piegādes laiks: 1 - 3 darba dienas

Atsevišķos gadījumos piegāde var būt 7-10 darba dienas.

Pasūtījumiem virs 100€ piegāde ar kurjera starpniecību ir bezmaksas!

bepas

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma, atsūtot tās pa pastu uz adresi, kas norāda uz saņemto . Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums.

Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients. bepas.eu atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlies atgriezt produktu, kura iegāde Tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Tev jāatgriež arī dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.

BEPAS

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu sazinies ar mums par tā apmaiņu