Beauté Pacifique ādas atjaunošanas noslēpums.

Beauté Pacifique ir Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas izstrādātājs. Ražojam augstas iedarbības kosmētiku, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Šie nav produkti, kas tikai uzlabo ādas virsmas vizuālo izskatu, bet gan ar to sastāvā esošajām aktīvajām sastāvdaļām reāli uzlabo ādas bioloģiskās funkcijas zemādas dziļākajos līmeņos. Mūsu produkti ir īpaši efektīvi tieši ādas novecošanas pazīmju un saules staru ietekmes bojājumu mazināšanai.

Beauté Pacifique šobrīd piedāvā 48 produktus, kas ietilpst dermatoloģiskās kosmētikas grupā. Mēs piedāvājam skaistumkopšanas produktus, kas ir veidoti ievērojot visa veida kosmētikas ražošanas direktīvas, taču mūsu radīto produktu efektivitāte ir pierādīta un ir ļoti tuva robežai starp kosmētiku un medicīniskiem līdzekļiem,  par ko var pārliecināties, apskatot mūsu produktu detalizētos aprakstus.

Beauté Pacifique sejas un ķermeņa ādas kopšanas produkti var tikt kombinēti kā arī tie ir piemēroti visu vecumu ādas stāvokļa uzlabošanai. A-vitamīnu sērijas produkti lieliski mazina ādas novecošanās pazīmes, saules radītos bojājumus kā arī rētas un strijas.

 

Patentēta aktīvo sastāvdaļu piegādes metode

Beauté Pacifique ir pasaules mēroga kosmētisko produktu līnija kas sniedz redzamus ādas uzlabojumus un reāli uzlabo kolagēnu šķiedru struktūru zemādas dziļākajos slāņos. Ar „Beauté Pacifique patentēto piegādes sistēmu” mūsu līdzekļu aktīvās sastāvdaļas tiek nogādātas ādas dziļākajos slāņos. Sistēmas efektivitāte ir apstiprināta gan zinātniskos pētījumos un novērojumos, gan arī pierādīta ar neskaitāmiem ultraskaņas ādas diagnostikas mērījumiem.

Piemēram, atjaunojošais A-vitamīnu nakts krēms Crème Métamorphique  ir spējīgs iekļūt zemādas līmenī līdz pat ādas dziļākajiem slāņiem.  Neatkarīga medicīniska pētījuma rezultātā Marselisborgas klīnikas dermatoloģijas nodaļā tika veikts eksperiments, kuru vadīja Profesors Peters Bjerrings. Pētījums pierādīja, ka Crème Métamorphique, jau pēc 5 dienu lietošanas, spēj būtiski stiprināt ādas šķiedru struktūras elastību. Rezultātā ādas vecuma bojājumi samazinās tik ļoti, kas tas ir redzams ne tikai ar neabruņotu aci, bet tas pierādās arī ar smalkas ultraskaņas aparatūras veiktajiem mērījumiem. Ādas kopšana ar šo krēmu noved pie būtiskas ādas iekšējās struktūras atjaunošanās.

Beauté Pacifique  patentētā aktīvo sastāvdaļu piegādes metodes augstā efektivitāte un spēja nogādāt sastāvdaļas ādas dziļākajos slāņos ir zinātniski pierādīta Dānijas Marselisborgas klīnikas Dermatoloģijas nodaļas veiktajos zinātniskos eksperimentos. Ar šo unikālo sistēmu tādas sastāvdaļas kā A-vitamīns, Vitamīni E, C un D, kā arī citas aktīvās sastāvdaļas var nokļūt dziļi dermā, kur veic ādas struktūras uzlabošanu un ādas strauju atjaunošanu.

” Manas medicīniskās prakses novērojumi liecina, ka lietojot Crème Métamorphique, līdz pat 80–90% tiek samazinātas jaunu ādas vēža stadiju veidošanās pazīmes. Vienmēr iesaku pacientiem ar jutīgu un plānu ādu lietot šo līdzekli kā aizsardzību pret ādas vēža veidošanos.” 

Dr.Uffe Gjede, vadošās Skandināvijas dermatoloģijas klīnikas speciālists

 

Bezmaksas Ādas diagnostika katram klientam.

Beauté Pacifique speciālistu veiktās ādas diagnostikas ar DermaScan  ultraskaņu ādas diagnostikas ierīci, padara mūsu konceptu par ļoti īpašu. Izmantojot šo augstāko tehnoloģiju mēs spējam uzrādīt Beauté Pacifique produkcijas formulu unikālo iedarbību uz katra mūsu krēmu lietotāja paša ādas.

Ar DermaScan ultraskaņu ādas diagnostikas aparatūru mēs varam fiksēt klientu ādas stāvokli līdz pat dziļākajiem zemādas līmeņiem, tādejādi nosakot ādas patieso stāvokli, struktūru, blīvumu un bojājumus ādas dziļākajos līmeņos. Veicot atkārtotu ādas diagnostiku mēs spējam pierādīt mūsu krēmu unikālo iedarbību un  spējas veikt ādas struktūras būtiskus uzlabojumus.

Lai noskaidrotu vairāk par DermaScan ultraskaņu ādas diagnostiku kā arī pieteiktos uz bezmaksas ādas diagnostiku, spiediet uz DermaScan ādas diagnostika.