Ādas diagnostika grupām

Piedāvājam veikt ādas diagnostiku un saņemt Beauté Pacifique speciālista konsultācijas Jūsu izvēlētā laikā un vietā.

Piesakiet individuālu DermaScan ādas diagnostikas pasākumu kopā ar saviem kolēģiem, draugiem vai ģimeni un kopīgi uzziniet vairāk par savas ādas patieso stāvokli un uzklausiet speciālista ieteikumus.

Apvienojiet to ar kopīgām sarunām pie vīna glāzes vai korporatīvu pasākumu un padariet savu dienu aizraujošāku. Iekļaujiet DermaScan pasākumu sporta svētku, semināru vai jebkura cita veida pasākuma programmā.

Mēs atvedīsim uz jūsu izvēlētu vietu savu dermatoloģijas laboratoriju, ar zinātnisku metodi noteiksim ādas esošo stāvokli un ja vēlēsieties – ieteiksim veidus kā iegūt visu laiku veselāko ādu.

Šāds zemādas ultraskaņu skeneris ir augsta līmeņa profesionāla aparatūra, kas tiek izmantots medicīniskiem izmeklējumiem.

Mūsu konsultants izmantojot DermaScan ādas diagnostikas aparatūru spēj noteikt ne tikai ādas virsmas kvalitāti, bet arī ādas dziļāko slāņu patieso stāvokli un esošos ādas struktūras bojājumus. Izmantojot šo aparatūru katram kļūst iespējams izvērtēt pielietotās ādas kopšansa metodes iedarbību uz ādas veselību.

Tagad ir kļuvis iespējams zinātniskā veidā pārliecināties, vai ādas kopšanas līdzekļi spēj sniegt solīto efektu.

Ja vēlaties uzņemt pie sevis DermaScan pasākumu, sazinieties ar mums lai uzzinātu vairāk un rezervētu vēlamo diagnostiku laiku.