Piedāvājam veikt ādas diagnostiku* un saņemt Beauté Pacifique speciālista konsultācijas Jūsu izvēlētā laikā un vietā.

Piesakiet individuālu DermaScan ādas diagnostikas pasākumu kopā ar saviem kolēģiem, draugiem vai ģimeni, un kopīgi uzziniet vairāk par savas ādas patieso stāvokli un uzklausiet mūsu speciālista ieteikumus.

Apvienojiet to ar kopīgām sarunām pie vīna glāzes vai korporatīvu pasākumu un padariet savu dienu aizraujošāku. Iekļaujiet DermaScan pasākumu sporta svētku, semināru vai jebkura cita veida pasākuma programmā.

Speciālists ar zinātnisku metodi noteiks ādas esošo stāvokli un, ja vēlēsieties, sniegs profesionālu konsultāciju par to, kā iegūt visu laiku labāko ādu.

Šāds zemādas ultraskaņu skeneris ir augsta līmeņa profesionāla diagnosticēšanas aparatūra, kas visā pasaulē, papildināta ar īpašu programmatūru, tiek izmantota ārstniecības iestādēs un medicīnas universitātēs padziļinātiem medicīniskiem izmeklējumiem.

Zīmola speciālists izmantojot DermaScan ādas diagnostikas aparatūru ar vienkāršāku programnodrošinājumu, ļauj noteikt ne tikai ādas virsmas kvalitāti, bet arī ādas dziļāko slāņu (dermas) patieso stāvokli un esošos ādas struktūras bojājumus līdz pat 3 mm dziļumā zem ādas. Izmantojot šo aparatūru, katram kļūst iespējams izvērtēt pielietotās ādas kopšansa metodes iedarbību uz savas ādas veselību.

Tagad ir kļuvis iespējams zinātniskā veidā pārliecināties, vai katra izvēlētie ādas kopšanas līdzekļi un metodes, spēj sniegt solīto efektu.

Ja vēlaties uzņemt pie sevis DermaScan pasākumu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un rezervētu vēlamo diagnostiku laiku.

 

ādas diagnostiku veic zīmola Beaute Pacifique īpaši apmācīts speciālists, kas nav ārstniecības persona. Diagnostikas un konsultācijas laikā netiek uzstādīta diagnoze, bet speciālists, balstoties uz savu pieredzi, īpašu apmācību rezultātā gūtajām zināšanām un pēc labākās sirdsapziņas, sniedz rekomendācijas katra konkrētā cilvēka pareizai ādas kopšanai un ādas uzlabošanai.