PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk "Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma uab "no Skandināvijas" (turpmāk "Mēs", "Mums", "Mūs") "Vietnes www.bepa.lv" (turpmāk "Vietne") "Lietotājiem" (tālāk tekstā - "Jūs", "Jums", "Jūsu").
Pirms pasūtījuma veikšanas izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes, pastāv jūsu, privātumu un drošību.
Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus Jūs izrādāt mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā izskatām un cienām Jūsu privātuma un konfidencialitātes jautājumu.
Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav, lai sasniegtu mērķus – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.
Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo lai palieku Jūsu personas datus drošībā.
Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un neviena gadījumā nepieļausim, ka jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.
Informāciju lielākam personām var izpaust tikai saskaņā ar likumīga pieprasījuma, līguma vai jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informāciju patiesību, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.
Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai tirdzniecības preces preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot tajā.

Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

 

KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM UN APSTRĀDĀJAM?

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet pirkumu veikt.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:
- klienta vārds un uzvārds;
- tālruņa numurs;
- e-pasta adrese;
- preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:
- sīkdatnes.

Privāto informāciju izmanto tikai, lai būtu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: pasūtījumu reģistrāciju, sazinoties ar klientu atbalstu, izmantojot tikai veidlapu vai e-pastu, aizpildot formu “Jaunumu vēstules” saņemšanai.

 

MAKSĀJUMA INFORMĀCIJA

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz uab "no Skandināvijas" vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:
- Jūsu bankas konta numurs;
- bankas iestādes nosaukums;
- Jūsu tālruņa numurs;
- e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek veikta.

Paldies "no Skandināvijas" maksājumu izpildei nepieciešamas personas datus nodod pilnvarotajam apmēram Maksekeskus AS

KĀDEĻ MĒS APKOPOJAM JŪSU DATUS

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:
- pārdodu mūsu preces un pakalpojumus;
- pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu;
- nodrošinātu garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
- atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;
- nodrošinātu Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;
- pārvaldītu Jūsu kontu, ja Jums tāds mūsu vietnē ir;
- sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

 

CIK ILGI MĒS UZGLABĀJAM JŪSU DATUS

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:
- lai nodrošinātu iegādāto preci ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
- lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu;
- grāmatvedībai;
- lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības.

Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, un Jūs nepieprasīsit savu datu dzēšanu, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties uab Skandibalt birojā (ar personu apliecinošu dokumentu) šajā periodā.

 

DATU NODOŠANA TREŠĀJĀM PERSONĀM

Jūsu dati var tikt nodoti trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un izpildot veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji utt. Personīgo datu apzīmētāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. praktiskiem gadījumiem tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrētai pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas, var ietekmēt jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošiem normatīvajiem aktiem un vienošanos ar uab "No Skandināvijas".

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

 

DATU NODOŠANA TREŠĀM VALSTĪM

Paldies"Skandibals" nenodod personīgo informāciju un citus datus trešām valstīm.
Personīgo un citu lietotāju datu izsniegšana tiek veikta tikai saskaņā ar likumīgu pieprasījumu.

 

SĪKFAILU POLITIKA

Sīkdatnes ir nelieli informācijas fragmenti, kurus vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, vietnes apmeklējuma laikā.
Tas ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūka, lai, atgriežoties vietnē, jums nav atkārtoti jāievada dati.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:
- uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;
- atpazītu jaunus vai esošos klientus;
- atcerētos Jūsuenču meklēs, piemēram, jums patīk preču saraksta atainošanai;
- atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);
- atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;
- nosūtītu Jums reklāmas ziņas, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm;
- savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;
- analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus jūs izmantojat.

Ieslēgtas sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, taču tās nodrošinās Jums labāku pieredzi, vietni izmantojot.
Tomēr Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai bloķēt sīkfailus. Tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nevarēs pareizi darboties.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.
Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

 

LIETOTĀJA TIESĪBAS

Normatīvie akti par personas aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, iespēju, mums nodrošina iespēju tās izmantot.

- Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu saglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;
- jebkuru Jūs varat atteikties saņemt, nosūtot paziņojumu uz info@beaute-pacifique.lv vai saiti elektroniskajās vēstulēs;
- gadījumiem, kad Jūsu dati tiek apstiprināti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;
- Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt dzīvniekus datus, iegūto informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;
- Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izņemta (ja tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu).

Lai aizsargātu jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim darbību, lai pārbaudītu jūsu identitāti, pirms sniegt jūsu pieprasīto informāciju par saviem personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja jūs varat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt jūsu pieteikumu.
Mēs izmantojam visus komerciālos saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas klientu likumam par Jūsu personisko informāciju, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:
- nespēja mums identificēt Jūs kā klientu, un ar klientu un garantijas atbalsta dienestu;
- Jūsu pirkumu vai nespēja identificēt, ja vēršaties garantijas apkalpošanas centrā;
- sarežģījumi vai pilnīga ticamība zaudē pirkuma dokumentus to pasniegšanas gadījumā;
- un citi riski.

 

Vārdi

Mums nav pieejamas Jūsu paroles! Ja esat aizmirsis paroli – izmantojiet formulu “Aizmirsu paroli” un sistēmu uz Jūsu e-pastu nosūtīs no jauna izģenerētu paroli, kuru varēsiet nomainīt “Klienta kontu”.

KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir:

Kompānija:   uab Skandibalt

Reģ.Nr.         304910631

Banka: AB Šiauliu Bankas

Kontas nr.:     LT287180300033467967 

Tālr. LV:         +371 25162 899

E-pasts LV:    info@bepa.lv

Adrese: Švitrigailos st. 11k-109, Viļņa, Lietuva, LT-03228


Ja Jums rodas kādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu info@bepa.lv

Gadījumā ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

 

IZMAIŅAS POLITIKĀ

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.
Šī konfidencialitātes politika pārtrauca pēdējo reizi tika atjaunināta 2018. gada 23. maijā.

 

Šīs interneta vietnes īpašnieks ir:

Kompānija:   uab Skandibalt

Reģ.Nr.         304910631

Banka: AB Šiauliu Bankas

Kontas nr.:     LT287180300033467967 

Tālr. LV:         +371 25162 899

E-pasts LV:    info@bepa.lv

Adrese: Švitrigailos st. 11k-109, Viļņa, Lietuva, LT-03228