Šī unikālā metode ar Medical Ultrasound DermaScan Machine ir fantastisks veids, kas ikvienam, kuram rūp savas ādas veselība, ļauj noteikt ādas stāvokli līdz pat ādas visdziļākajiem slāņiem. Izmantojot šo metodi, ātri un ērti var katram piemērot individuālu un ārstēšanas klienta ārstēšanu, kā arī palīdz precīzāk noteikt ādas stāvokļa uzlabošanai piemērotāko ādas kopšanas un atjaunošanas līdzekļus.

Derma Scan tehnoloģija

DermaScan ir unikāla, patentēta ultraskaņas diagnostikas ierīce, kas ļauj speciālistam analizēt jūsu ādas apskatot ādas stāvokli un uzbūvi tās dziļākajos līmeņos. Iegūtie attēli tiek izmantoti, lai analizētu ādas struktūru un izmaiņas pēc ādas atjaunojošas kosmētikas tās lietošanas.

DermaScan Ultraskaņu ādas diagnostika sniedz augstas kvalitātes attēlu, pateicoties augstas frekvences ultraskaņai. Ierīce uzņem un pilnībā analizē augstas iztspējas ādas ultraskaņas attēlus. Diagnostikas ierīce ir ērta lietošanā un tā pieļaujamā dažāda veida darbības ar iegūtajiem attēliem, tos var saglabāt, dzēst, analizēt un eksportēt dažādos formātos kā arī izdrukāt.

Ultrskaņu zondes un devēji pastiprināti ar labāku attēlu analizēšanas programmu padara DermaScan par universālu un plašu koncepciju, kam līdzīgs nav pieejams tirgū. Tas veic 2D attēlus ar 3D konfigurāciju, kas nodrošina augstas izšķirtspējas ādas attēlus reālajā laikā.

DermaScan nosaka ādas izmaiņas no ādas virsmas (epiderma) līdz tās dziļākajām slāņiem (derma), parādot dermālu šķiedras blīvumu un kolagēna koncentrāciju.

Krāsas norāda elastīgo šķiedru struktūras blīvumu ādā. Spilgt krāsas norāda veselīgos punktus, tumšākas zonas identificē saules nodarīto kaitējumu un elastīgo šķiedru struktūras zudumu.