DermaScan ultraskaņu ādas diagnostika*

Beauté Pacifique zīmols ir vienīgais, kas ir tik ļoti pārliecināts par savu produktu reālo, kad uzrīkstās izmantotu iekārtu sarežģītu ultraskaņas ādas diagnostikas, lai katra veiktu ādas diagnostikas un veiktu rezultātu rezultātiem. Izmantojot Dānijas uzņēmuma Cortex Technology profesionālu ādas diagnostikas iekārtu, Mierīgais Skaistums konsultants var precīzāk izprast klienta ādas esošo un palīdzēt izvēlēties piemērotāko ādas kopšanas programmu.

 

Katram klientam tiek piedāvāts veikt bezmaksas ādas ultraskaņu diagnostiku un pārliecināties par savas ādas patieso stāvokli. Diagnostikas mahdollisuus iegūtie attēli tiek izmantoti personīgu konsultāciju sniegšanai par vispiemērotāko produktu izvēli, balstoties uz katra cilvēka konkrēto ādas stāvokli.

 

Ādas diagnostika ar DermaScan ultraskaņas diagnostikas ierīce ir ātra (vidēji 5 minūtes), nesāpīga un ļoti labi novērtēt ādas patieso stāvokli līdz pat 2 mm dziļumā.

Diagnostikas laikā ar ultraskaņām tiek fiksēts:

  • Ādas virsmas (epidermas), stāvoklis, tās biezums un esošie bojājumi;
  • Ādas dziļāko slāņu (dermas) esošais stāvokis un esošie bojājumi;
  • Elastīgo šķiedru – kolagēna koncentrācijas blīvums līdz pat 3 mm dziļumā.

Ādas diagnostikas laikā speciālists izstāsta un attēlui parāda, kāds ir pašreizējais stāvoklis. Tiek fiksēti ādas saules bojājumi un novecošanās procesa radītie ādas bojājumi. Iegūtie attēli var tikt saglabāti datu bāzē.

Ādas atjaunošana 90 dienās.

Jau 3 mēnešus vēlāk ir iespējams veikt pirmo atkārtoto DermaScan ultraskaņu ādas diagnostika, un novērtēta, kā pa šo laiku piekoptais dzīves veids un lietotie krēmi ir mainījuši ādas stāvokli, kā arī cik daudz ir atjaunojusies āda.

Šeit ir apskatāmi DermaScan ādas diagnostikas ennen iegūti attēli Pirms un Pēc kosmētikas lietošanas. Attēlos ir redzams, cik viens no Beauté Pacifique ādu atjaunojošajiem krēmiem spēj atjaunot ādas virsmu, bojāto struktūru un veicināt kolagēnas veidošanos.

Pirms…                         … un 90 dienas pēc Atjaunojošās A-vitamīnu esteru nakts krēma Crth Metamorphic lietošanas

  

* Gaišās krāsas norāda uz veselīgu kolagēnu struktūru, turpretim tumšās krāsas norāda uz novecojušu un saules ietekmējošo kolagēnu struktūru

Bezmaksas ādas diagnostika Latvijā.

Beauté Pacifique visā pasaulē piedāvā veikt šādas diagnostikas, jo uzskata, ka cilvēkam ir tiesības pārliecināties par kosmētikas reālo pārbaudi, vai tā spēj mainīt un uzlabot ādu. Tagad arī Latvijā pilnīgi visiem ir iespēja pārbaudīt kosmētikas patieso iedarbību ar augstākā līmeņa ādas diagnostikas aparatūru.

Dānijā ražotās augstākās efektivitātes kosmētikas zīmols Beauté Pacifique ir pārliecināts par savu produktu augsto efektivitāti, un tieši uzdrošinās veikt šādas padziļinātas ādas diagnostikas katra klienta priekšā un pēc kosmētikas lietošanas.

DermaScan ādas ultraskaņu diagnostiku konkrētās dienās bez maksas veic šādās vietās:

  • Lāzerplastikas klīnikā;
  • Lielākajās Apotheka aptiekās;
  • Douglas Select veikalos;
  • Canella profesionālās kosmētikas veikals Tukumā

Katram cilvēkam pēc ādas diagnostikas zīmola speciālists:

  • Sniedz konsultāciju konkrētā ādas stāvokļa uzlabošanai.
  • Palīdz izvēlēties katram piemērotākos ādas kopšanas un atjaunošanas krēmus.
  • Dāvina piemērotāko krēmu un citu ādas kopšanas produktu paraudziņus.

Ādas diagnostiku grafiks

ādas diagnostika veic zīmola Beaute Pacifique speciāli apmācīts speciālists, kas nav ārstniecības persona. Diagnostikas un konsultāciju laikā netiek uzstādīta diagnoze, bet speciālists, balstoties uz savu pieredzi, īpašu apmācību gūtajām zināšanām un pēc labākās sirdsapziņas, sniedz rekomendācijas katrai konkrētai cilvēka pareizai ādas kopšanai un ādas uzlabošanai. Katrs, kas iepriekš ir veicis ādas diagnostiku pie Beaute Pacifique speciālista, 3 vai vairāk mēnešus vēlāk,  tiek aicināts veikt atkārtotu ādas diagnostiku, lai varētu salīdzināt vai un cik daudz āda, pa šo laiku ir mainījusies.