Vai Tavs krēms spēj atjaunot ādu?

Vai Tavs krēms spēj atjaunot ādu?

Vai Tavs krēms tiešām atjauno ādu? Šajā rakstā noskaidro, kur iespējams veikt padziļinātu sejas ādas diagnostiku bez maksas.

 

Lietojot dārgu un it kā kvalitatīvu sejas krēmu, gribas zināt, vai tas tiešām uzlabo un atjauno ādu vai arī dod tikai īslaicīgu vizuālo efektu. Tagad to ir iespējams noskaidrot, veicot ultraskaņu ādas diagnostiku. Šī padziļināta sejas ādas diagnostika dod iespēju novērtēt ādas stāvokli PIRMS un PĒC krēma lietošanas. Kur un kad iespējams veikt DermaScan sejas ādas diagnostiku bez maksas, meklē: Šeit

 

Ādas diagnostika ar DermaScan ultraskaņas patiesi ir ātra, nesāpīga un ļoti labi ļauj novērtēt ādaso stāvokli visā tās dziļumā. Diagnostikas laikā ar ultraskaņu tiek fiksēts gan ādas virsējais slānis (epiderma), tās biezums un esošie bojājumi, kā arī noteikts ādas dziļāko slāņu neir stāvoklis un bojājumi. Sejas ādas diagnostikas rezultāti ļauj speciālistam skaidri noteikt zemādas struktūras blīvumu un elastīgu šķiedru - kolagēna koncentrāciju.

 

Attēlā zemāk ir novērojams cik nepatīkams 3 mēnešu Beaute Pacifique A nakts krēma lietošanas laikā atjaunojās kolagēna elsastīna šķiedras. Diagnostikas attēlos zaļās un košās krāsas norāda uz kolagēna šķiedru blīvumu dermā, bet vietas, kur starp zaļajām zonām ir melns - norāda uz nepieciešamo ādas bojātajām zonām, kuras atjaunot ar A vitamīna esteru krēmiem. 

Ādas diagnostikas laikā speciālists izstāsta un daudz attēlui parāda, kāds ir pašreizējais stāvoklis, cik to ir bojājusi saule un cik - novecošanās process. Iegūtie attēli tiek saglabāti datu bāzē. Vēl interesantāk ir vairākus mēnešus vēlāk veikt atkārtotu DermaScan ultraskaņu sejas ādas diagnostika, kurā speciālists un arī katrs pats var novērtēt, kā pa šo laiku piekoptais dzīves veids, saņemtās procedūras un lietotie krēmi ir mainījušies ādas stāvokli.

 

Veicot DermaScan sejas ādas diagnostiku, piemēram, pirms un pēc intensīvas sauļošanās, ir iespējams novērtēt, kā saules ietekme ir izmainījusi ādu un tās struktūru.  

DermaScan ādas diagnostiku konkrētās dienās bez maksas veic Mierīgais Skaistums oficiālās Baltijas valstu pārstāvniecības speciālisti Lāzerplastikas klīnikā un lielākajās APTIECĪBA aptiekās - tirdzniecības centrā Spice, Rīga Plaza, Galerija Centrs un Domina kā arī lielākajos Douglas Select veikalos. Pēc sejas ādas diagnostikas, speciālists arī izvēlēties palīdz katram cilvēkam piemērotāko ādas kopšanas un atjaunošanas krēmus.

«Beauté Pacifique visā pasaulē piedāvā veikt šādas diagnostikas, jo mēs uzskatām, ka, kādu ādu uzlabo un atjaunojošu krēmu, ir ļoti svarīgi, lai cilvēkiem būtu iespējams pārliecināties par krēmu, ir pārbaudīts, cik daudz tas var mainīt un uzlabot katra cilvēka ādu. Beauté Pacifique ir pārliecināts par savu produktu augsto efektivitāti priekšā, mēs uzdrošināmies veikt šādas ādas diagnostikas katra klienta pirms un pēc kosmētikas lietošanas. Diagnostikas vienmēr ir bez maksas. Tagad pilnīgi visiem ir nodrošināta iespēja pārbaudīt jebkuras kosmētikas patieso informāciju.» uzsver Dānijā ražotās kosmētikas zīmola Mierīgais Skaistums pārstāvis Mārtiņš Lamberts.

Vai labs sejas krēms viens pats spēj atjaunot ādu?

Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas zīmola Mierīgais Skaistums radītā kosmētika Latvijā ir pieejama un šobrīd nopērkama www.BePa.lv, Lāzerplastikas klīnikā Douglas Select veikalos un pieejamas Apotheka aptiekās.

90 dienas pēc Beauté Pacifique nakts sejas krēma lietošanas ir iespējams veikt atkārtotu diagnostiku un pārliecināties, cik daudz ir atjaunojusies sejas āda.

Mierīgais Skaistums kosmētiku ļoti augstu novērtē Latvijas dermatologi, tai skaitā, arī Lāzerplastikas klīnikas ķirurgs Dr. Valdis Ģīlis:

«Klīnikā mēs veicam ādu atjaunojošas lāzerprocedūras, taču bieži pacientam ādas stāvoklis ir tik bēdīgs, ka tā dziļākajos slāņos vairs nav elastīgo šķiedru. Šādas situācijas mēs iesakam vismaz 4 nedēļas pirms paredzētās ādas atjaunojošās procedūras lietot atjaunojošus A vitamīna esteru krēmus. Un mēs redzam, ka ādas stāvoklis tik tiešām uzlabojas visā tās dziļumā.»

Tikai augsts ādu atjaunojošs rezultāts tiek sasniegts, pateicoties patentētai un ļoti īpašai metodei, kas šiem Dānijā ražotajiem Mierīgais Skaistums krēmiem ļauj patstāvīgi izkļūt ādas virsmai un izmantot ādas dziļākajos slāņos virkni aktīvu sastāvdaļu, tai skaitā, vairākas stabilas formas A uzturvielu esterus.

Mierīgais Skaistums āda atjaunojošā kosmētika tiek izstrādāta pēc īpašas tehnoloģijas, kur, izmantojot nanotehnoloģijas un dabīgo skvalāna līdzekli, tiek panākta izcila krēma uzsūkšana. Vairāki Mierīgais Skaistums krēmi satur stabilas formas A standarta esteris, kā arī Skvalāna satur, kas ir ļoti līdzīgi lipīdiem, kas jau dabīgā veidā atrodas cilvēka ādā.

Krēmu, uzklājot uz ādas, tajā esošie A vitamīna esteri un citas aktīvās sastāvdaļas ļoti dziļi iesūcas ādā, un veicina gan epidermas, gan elastīgo šķiedru un kolagēna atjaunošanos ādas dziļākajos slāņos.

 

Beaute Pacifique speciālists Mārtiņš Lamberts par šo Dāņu kosmētikas efektivitāti: "Man ļoti patīk tie klienti, kas ir zaudējuši ticību kosmētiski vispār. Kad cilvēks man saka - "kosmētika taču tāpat neko nevar uzlabot"...mani pārņem prieks, jo zinu, ka šī cilvēka domas patiešām mainīs tas ko viņš piedzīvos ar Beaute Pacifique kosmētiku un tas ko viņš ieraudzīja, veicot atkārtotu DermaScan ādas diagnostiku."

 

Viens no šī zīmola visā pasaulē ārstu ieteiktajiem produktiem ir ādas atjaunojošais A-vitamīna esteru nakts krēms Metamorfiskais krēms, kam ir izteikta pretnovecošanās ( anti age) iedarbība.

90 dienās līdz pat 80% stiprāka āda.

Metamorfiskais krēms.

Pretnovecošanās (pretgrumbu) nakts krēms plānai, sausai, saules bojātai ādai.

Klīniski ir pierādījums, ka jau pēc 90 dienu Crème Métamorphique krēma lietošanas, epidermas stāvoklis līdz pat 80%, kā arī ādas dziļākajos slāņos ievērojami uzlabojas elastīgo šķiedru un kolagēna blīvums. Ri izmanto šo nakts anti-age krēmu, sausa, normāla un saules bojāta āda atjaunojas visā tās dziļumā, āda kļūst biezāka, elastīgāka un regulārā grumbiņas. Lietojot šo krēmu vismaz 4 nedēļas pirms ādas atjaunošanas lāzerprocedūrām, lāzerprocedūru efektivitātes paaugstināšanās līdz pat 30%. Ja šis krēms tiek pareizi lietots, tad katru vakaru vismaz daudzumā uzklājot to no pieres līdz dekoltē zonai, 115 ml krēma pietiek 8 mēnešu lietošanai.

 

Super3 pastiprinātājs.

Atjaunojošs pretnovecošanās nakts krēms kombinētai, problemātiskai un taukainai ādai.

Super3 Booster, atjaunojošais barošanas esteru nakts būsteris ir radīts cilvēkiem, kam ir kombinēta, taukaina āda, problemātiska āda vai akne. Ļoti labi piemērots arī vīriešu sejas ādas kopšanai un atjaunošanai. Atjauno ādu visos līmeņos un efektīvi mazina grumbas. Šis sejas krēms satur 3 veidu A nodrošina esterus, propolisu, kā arī īpašas vielas, kas samazina ādas pastiprinātu taukošanos un sejas ādas spīdēšanu. Tieši Super3 Booster ir ļoti problemātiski un aknes bojātai ādai, jo tas efektīvi mazina jaunu pumpu uz ādas, kā arī atjaunojas jau bojāto sejas un kakla ādu.

 

„Šis ir ļoti efektīvs pretgrumbu un pretnovecošanās krēms, taču tieši šo krēmu mēs regulāri iesakām arī jauniešiem ar problemātisku ādu un akni. Lietojot Super3 Booster, sejas āda kļūst tīrāka, mazinās tās taukošanās un īsā laikā samazinās pinnes. Vienlaicīgi tas atjauno arī ādu bojā vietās, kur to jau irjusi akne.” Norāda Mierīgais Skaistums pārstāvis.

 

Iegremdējamā seruma paradokss.

Šūnas atjaunojošs serums visiem ādas tipiem, īpaši rozācijai un kuperozai ādai.

Spēcīga, ādu atjaunojoša iedarbība ir arī nesen, vairāku zinātnieku sadarbību tehnyt, radītajam serumam Iegremdējamā seruma paradokss, kas satur koncentrācijau Andu kalnos augošo vīnu kauliņu ekstraktu – Resveratrolu un Procianidīnu, kā arī dabīgo Skvalāna un divu veidu E-vitamīnus. Šis serums ļoti efektīvi atjaunojas, izlīdzina ādas toni, samazina ādas apsārtumu, palēnina ādas novecošanos, apslēpj redzamas poras un padara ādas virsmu gludāku. Lietojot šo serumu, āda kļūst veselīgāka, iegūst svaigumu un dabīgu spīdumu. Tieši šo serumu izmanto arī Dānijas karaliskās ģimenes vizāžists, lai karaliskās ģimenes pārstāves iegūtu nevainojamu karalisko make-up. 

Iepazīsties ar Latvijā populārās vizāžistes Janas Kozlovas padomiem kā iegūt nevainojamu make-up ar Beaute Pacifique Submersive Serum Paradoxe šeit.

 

Rētas un svītras.

Efektīvi mazina rētas un dažāda vecuma strijas.

Šis Rētas un strijas mazinošs krēms ir augstākās efektivitātes krēms, kas ierobežo rētu un striju ietekmi, kā arī kopj un mazina dažāda vecuma līdzās rētas un strijas. Augstais rezultāts iespējams, pateicoties dziļai iedarbībai ādā ar četrām aktīvām ziņām. Šīs sastāvdaļas katra savā veidā mazina rētu apsārtumu, un visas ādas bojāto audu struktūras izmaiņas, kas padara redzamas rētas un strijas. Satur lielā koncentrācijā arī 3 dažādus A-vitamīnu esterus, kas stimulē kolagēna sintēzi, atjauno ādas struktūru, mīkstina un padara maksimāli elastīgu un izturīgāku pret pastiprinātu stiepšanu. Ļoti ādas stiprināšanai grūtniecības laikā, pirms un pēc operācijām un ādas lāzerprocedūrām, aknes un nevienam cita veida rētām.

 

Plašāka informācija par Mierīgais Skaistums kosmētikas produktiem pieejama www.beaute-pacifique.lv.

 

Detalizētu kosmētikas produktu sastāvu iespējams apskatīt Mierīgais Skaistums mājas lapā www.beaute-pacifique.lv.

 

„Lāzerplastikas klīnikā” pie ārstiem un kosmetologiem kā arī Douglas Select veikalos un Apotheka aptiekās jautājiet produktu paraudziņus.

 

Izmantojiet arī iespēju veikt bezmaksas ādas diagnostiku, iepazīties ar produktiem un saņemt sev piemērotāko produktu paraudziņus. Tuvāko diagnostiku grafiks meklējams Diagnostiku grafiks.

 

Dānijas karalistes pasaules līmeņa ādas kopšanas kosmētika

  • Ar rūpēm par Jūsu ādas veselību!