Modes dizaineres Olgas Baltmanes pieredze

 

Modes dizainere un bloga Fluent In Beauty autore Olga Baltmane veic Beauté Pacifique kosmētikas testu un dalās savā personīgajā pieredzē.

Problemātiska, uz iekaisumu un pinņu veidošanos tendēta āda nav tikai pusaudžu problēma. Tāda tā mēdz būt arī pieaugušiem cilvēkiem. Un cīnīties ar šo problēmu nemaz nav tik vienkārši.

Manu ādas stāvokli dermatologi parasti neuzskata par milzu problēmu, jo, redz, neesot tik traki un tā pat neesot akne. Bet mani fakts, ka tā ir labāka nekā citiem, absolūti nemierina. Tāpēc esmu izmēģinājusi dažādas metodes: fototerapiju, dažādu kosmētiku (tostarp arī ļoti dārgu) un procedūru kursus utt. Minētās metodes manā gadījumā atstātas novārtā ne tikai laika trūkuma dēļ, bet arī ādas nekomfortablo sajūtu dēļ. Jo pārsvarā tās loba un sausina adu, un efekts ir tik minimāls, ka vienkārši nespēju pie šīm metodēm atgriezties. Pirms diviem gadiem atklāju, ka cukurs un alkohols būtiski ietekmē ādas stāvokli. Tiesa gan alkoholu es nekad neesmu lietojusi lielos daudzumos… Patiesībā kopš dzīvoju Itālijā, vispār aprobežojos ar vienu vīna glāzi mēnesī. Bet cukurs gan ir mana problēma. Pareizāk sakot, tā bija mana problēma līdz brīdim, kad man tika skaidri un gaiši paskaidrots, ka tas ir pamata instinkts, kāpēc es uzskatu saldumus par “quick fix”, un kāpēc mūsdienās cukurs nav risinājums. No saldumu atkarības man izdevās atbrīvoties. Kā rezultātā āda, protams, uzlabojās, bet tās stāvoklis mani vēl joprojām neapmierināja.

Kopš gada nogales ielādēju telefonā aplikāciju, kura atgādina, ka jādzer ūdens (stresa situācijās es aizmirstu dzert, ēst un elpot! ) un sāku cītīgi, pēc visiem priekšrakstiem lietot Beauté Pacifique kosmētikas pilnu komplektu. Tikmēr dzīvesveids nav mainījies – turpinu stresot un pārstrādāties bez ierobežojumiem…
Gluži kā ar cukura nelietošanu man ir nepieciešams zinātnisks pamatojums, kāpēc kaut kas darbojas vai nedarbojas. Beauté Pacifique mani izdevās pārliecināt ar ļoti vienkāršu zinātnisku skaidrojumu un ātru ādas diagnozi turpat aptiekas vidū, bez rezultātu gaidīšanas.

Ultraskaņas diagnozes rezultātā izrādījās, ka man burtiski nav ādas jeb, precīzāk sakot, kolagēna, proti, āda dziļākajos slāņos izskatās kā 50-gadīgai sievietei.

 

Labi, ka es neesmu jutīga… Mans secinājums: es strauji novecoju un, ja kaut ko steidzami nedarīšu, tad dažu gadu laikā bušu ne tikai pumpaina, bet arī krunkaina! Pavisam drīz došu ziņu par rezultātiem! Beauté Pacifique es lietoju jau nepilnus divus mēnešus un esmu ļoti pārsteigta par ādas stāvokļa izmaiņām. Man jau ir ko teikt!

Skaistums / Tests / Beauté Pacifique kosmētika. 2. daļa

Līdz šim man nav izdevies atrast kosmētiku, kas pilnībā apmierinātu manas vēlmes. Lietoju pa kādam produktam no dažādiem zīmoliem. Esmu izveidojusi savu kosmētikas izlasi, kura man netraucē dzīvot, bet arī īpaši nepalīdz. Es neesmu no tiem, kas uzskata, ka skaistums prasa upurus. Man nepatīk ciest. Un man ļoti patīk komfortabla ādas sajūta. Savulaik augļskābes patiešām spēja padarīt gludāku ādu, bet es nespēju ilgstoši tās lietot divu būtisku iemeslu dēļ: dīvaini lipīga un kodīga sajūta divu stundu garumā un arī izvairīšanās no saules stariem man ir nepieņemama. Es neesmu kurmis! Turklāt dzīvoju Itālijā… Marta sākumā saule ir jau tik spoža, ka bez saulesbrillēm nav iespējams uzturēties ārpus mājām. Kopumā man ir ļoti augstas prasības pret kosmētiku. Mans ideālais kosmētikas līdzeklis ir tāds, kurš spēj nodzēst no sejas stresa sekas un neitralizēt kņudoši velkošo sajūtu, ja man, piemēram, kārtējo reizi nesanāk gana daudz stundu diennaktī veltīt miegam.

Kā jau minēju iepriekšējā ierakstā, nu jau divus mēnešus uz mana vannas istabas galdiņa ir pilna Beauté Pacifique līnija: attīrošas putas, alkoholu nesaturošs toniks sausai un jutīgai ādai, Defy Damage atjaunojošs dienas krēms, eļļu nesaturošs mitrinošs losjons, acu krēms ar A vitamīnu, Super 3 Booster, poras dziļi attīrošā maska, intensīvi mitrinoša maska, Super 3 Exfoliator pīlings un mitrinošs ķermeņa losjons sausai ādai. Daudz kosmētikas tūbiņu? Patiesībā kosmētikas daudzums manā vannas istabā ir samazinājies, jo no pārējās pus-aizsāktās kosmētikas es ar vieglu sirdi atbrīvojos.

Beauté Pacifique momentāni nokļuva pirmajā vietā. Rezultāts bija jūtams jau no pirmajām lietošanas dienām.

Būtiski, ka neskatoties uz sastāvā esošo A vitamīnu, man nav jābaidās no saules stariem un nav jāslapstās iekštelpās. Beauté Pacifique kosmētikā esošie A vitamīna esteri neizraisa fotosensitivitāti.
Es parasti nemēdzu izteikti slavināt kosmētikas produktus. Nav arī īsti bijis par ko. Man pat ir mazliet neērti, jo šajā gadījumā nav konstruktīvas kritikas, ko iespraust pa vidu nepārtrauktai komplimentu plūsmai. Ja nu vienīgi gribu pasūdzēties par dienas krēmu vāciņiem, kuri krīt nost, bet tam gan nav nekāda sakara ar krēmu iedarbību.
Tātad, vadoties pēc manām subjektīvām sajūtām, nezinātniski par to, kā šī kosmētika iedarbojas. Gan vizuāli, gan pēc izjūtām ir iespaids it kā āda no iekšpuses piepildās un nostiepjas, un vienlaicīgi, pamazām, bet neatlaidīgi tā paliek gan mīkstāka, gan tvirtāka un gludāka. Manai ādai ir iedoti līdzekļi un spēks cīnīties pret manis nodarītajiem kaitējumiem.

 

Piemēram, Super 3 Booster sliktākajā gadījumā, t.i., ja izdodas pagulēt tikai divas stundas, rada normālas ādas sajūtu, proti, ādas pašsajūta ir it kā es būtu normāli izgulējusies bez krēma. Savukārt labākajā gadījumā, t.i., kad izguļos normāli, šī burvju mikstūra burtiski piepilda ādu. No rīta pamostoties, tā ir mīksta, tvirta un gluda. Un tas ir iemesls kāpēc nav iespējams vakarā aizmirst vai apslinkt un šo līdzekli neuzklāt – starpība no rīta būs noteikti manāma. Es pat vienmēr atceros to ielikt somā, ja dodos kādā ceļojumā. Turklāt rezultāti ir redzami ar neapbruņotu aci.

Draugi man jautā, ko es esmu izmainījusi savā ādas kopšanas rutīnā un kāpēc mana āda izskatās dzīvāka un starojošāka.
Bez abiem dienas krēmiem es vairs burtiski nespēju dzīvot!

Tie saglabā ādas komforta sajūtu visu dienu līdz pat vakaram. Nevienā mirklī nerodas vēlme kaut ko vēl kaut kur pasmērēt.
Savukārt Super 3 Exfoliator pīlings un abas maskas, kuras man ir jālieto kopā divas reizes nedēļā brīnišķīgi attīra ādu un padara to svaigāku un mīkstāku.

 

Rezultāts: ādas kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies un sīkās pumpiņas ir gandrīz pazudušas. Ir parādījusies cerība, ka tās varētu pat pavisam izzust. Esmu palikusi atkarīga no Beauté Pacifique kosmētikas. Katra burciņa, kas ir nonākusi manā īpašumā, patīkami pārsteidz. Labi apzinos, ka lielākoties visi kosmētikas līdzekļi sola brīnumainas pārvērtības un pēdējā laikā kļūst ļoti grūti noticēt solījumiem, kas tiek skandēti uz katra soļa. Tomēr šajā gadījumā es no visas sirds iesaku noticēt, izmēģināt un pārliecināties uz savas ādas par iedarbīgumu.