Beauté Pacifique – mūsu lietotāju atsauksmes.

Kādas ir lietotāju atsauksmes par Beauté Pacifique produktiem? Esam apkopojuši dažas no tām – paldies mūsu klientiem, kas tās mums uzticējuši! Jā, stāsti par to, kāds ir bijis ceļš līdz mūsu kosmētikas iepazīšanai, ir dažādi, bet rezultāts teju vienmēr vienāds – paliekam ļoti labi draugi! Vai arī tev ir savs stāsts? Priecāsimies, ja dalīsies ar mums tajā! Raksti: info@beaute-pacifique.lv! 

Diānas Orleanes atsauksme par Beauté Pacifique kosmētiku

Mans iepazīšanās ceļš ar šo kosmētiku bija garš un sākumā – neuzticības pilns. Parasti neticu skaistām reklāmām pirms rezultātu neesmu izjutusi uz savas ādas. Man palaimējās, kad pavisam nejauši aptiekā uzzināju par ādas diagnostiku, ko piedāvā kompānijas speciālisti. Tā nu es nepilnu gadu atpakaļ devos uz aptieku, kur mani laipni sagaidīja Beauté Pacifique pārstāvis Mārtiņš. Es izstāstīju par savas ādas problēmām, tad Mārtiņš uztaisīja ādas diagnostiku un ieteica pamēģināt gan dienas, gan nakts krēmus, arī acu krēmu. Iedeva paraudziņus, lai varētu izmēģināt, kurš man ir vairāk piemērots. Pēc divām nedēļām es jau biju sapratusi, kuri kļūs par maniem Top produktiem! Tie bija Super Booster un Intensīvi mitrinošā maska. Pamīšus lietojot uz nakti āda tiešām bija kļuvusi svaigāka, veselīgāka un atpūtusies. Dienas favorīti kļuva CREME PARADOXE – kas ir palīgs manai kuperozai ādai un PUFFY EYES GEL- kas palīdz acīm pamosties no rīta, dodot svaiguma sajūtu. Produkti fantastiski! Un arī cena! Tas mani atturēja uz kādu laiku, līdz augustā sagaidīju jauko 50% atlaižu akciju un uzdāvināju šo kosmētiku sev dzimšanas dienā! Tas laikam bija patīkamākais, ko sev biju dāvinājusi, jo pēc pusgada uztaisot atkārtotu ādas diagnostiku, rezultāti bija pārsteidzoši pozitīvi! Ādas struktūra bija kļuvusi veselīgāka, kolagēna līmenis blīvāks. Bet Mārtiņš ieteica pamēģināt vēl pāris produktus, kas dotu vēl labākus rezultātus. Tagad par manu favorītu ir kļuvis arī SERUM PARADOXE, kas vēl intensīvāk palīdz ādas rozācijai. Tas ir lietojams zem dienas krēma un ļoti labi papildina arī tonālā krēma konsistenci un noturību. Tagad āda ir samtaina un maiga, mazāk redzama kuperozās ādas rozācija. Man ieteikums visiem neticīgajiem (kāda biju arī es!) šoreiz uzticieties pilnībā šai kosmētikai! Tā nav masu produkcija! Tā ir kosmētika ar gandrīz ārstnieciskām īpašībām – ne par velti šo kosmētiku tirgo aptiekās! Un, manuprāt, tā atrisinās jebkuras ādas problēmas un āda katru dienu, katru rītu būs jums pateicīga un atalgos ar savu mūžam jauneklīgo izskatu! Paldies Beauté Pacifique konsultantam Mārtiņam, kurš ļoti profesionāli prot ieteikt individuāli visefektīvāko un piemērotāko produktu!

Egitas atsauksme pa Beauté Pacifique kosmētiku

Šo burvīgo kosmētiku iepazinu, jo meklēju līdzekli sejas ādas attīrīšanai. Aptiekā man ieteica pamēģināt Clinical Super3 exfoliator sejas pīlingu un dziļi poru attīrošu mālu masku. Iegādājoties šos produktus, komplektā saņēmu vēl veselu lērumu paraudziņus – dziļi attīrošas putas, mitrinošu dienas krēmu, Super3 būsteri naktij, intensīvi mitrinošu masku, A-vitamīnu acu krēmu u.c. Tajā brīdī nostūmu malā visu savu kosmētiku, ko tobrīd lietoju un sāku lietot Beaute Pacifique. Biju ļoti apmierināta ar sejas attīrošajiem līdzekļiem jau pirmajā dienā, bet biju ļoti skeptiska par Super3 būsteri un mitrinošo dienas krēmu to biezās konsistences dēļ, jo man ir kombinēta, taukaina āda, mūždien cīnos ar sejas spīdumu, parasti izvēlos kaut ko pavisam vieglas konsistences, piem. fluīdus. Biju patīkami pārsteigta no rīta, jo sejas āda nebija taukaina, tā bija svaiga un mitrināta. Dienas mitrinošais krēms, kaut arī pabiezs pēc konsistences, dziļi iesūcas sejas ādā un atstāj nevis taukainības, bet veselīga mirdzuma sajūtu!

Paraudziņi man pietika aptuveni 3 nedēļām, novēroju, ka sejas ādas stāvoklis uzlabojās acīmredzami ar katru nākamo dienu, seja kļuva tīrāka un krēmi iesūcās arvien labāk. Īpaši vēlos izcelt Intensīvi mitrinošo masku, tas ir absolūti mans favorīts, bieži to lietoju no rīta (nevis uz nakti, kā parasti konsultanti iesaka) mitrinoša krēma vietā, ļoti patīk smarža un konsistence, tāda blīva un ļoti labi iesūcas ādā. Tā kā šo kosmētiku drīkst lietot jebkurš, tad Super3 būsteris ir lielais palīgs, ja gadās kāds izsitums uz ādas manam viengadīgajam dēlam, kā arī saules aizsargkrēms mūsu mājās ir viens uz visiem. Visiem, kas vēlas pamēģināt šo kosmētiku, iesaku doties uz kādu no bezmaksas diagnostikas seansiem, tur konsultanti piemeklēs tieši jūsu sejas ādai piemērotākos produktus un iedos paraudziņus!

Emīlijas Karpovas atsauksme par Beauté Pacifique kosmētiku

Pati esmu izmācījusies skaistumkopšanas speciāliste, un bieži vien uz dažādiem piedāvājumiem izmēģināt kosmētiku, es skatos skeptiski. Bet bija diena, kad devos uz aptieku un mani uzrunāja Jūsu produktu pārstāvis. Veica ādas diagnostiku un dalījās ar paraugiem, kurus izmēģināju mājās. Šobrīd es nespēju iedomāties savu ikdienu bez Beaute Pacifique produktiem. Ja man būtu jānosauc viens TOP produkts tad es to nespēšu, jo viss klāsts ko esmu izmēģinājusi mani ir pozitīvi pārsteidzis… Šobrīd ikdienā tiek lietoti šie produkti, bet esmu izmēģinājusi arī krēmu ar A vitamīnu! Cilvēkiem, kuri vēl šaubās par šo produktu izmēģināšanu un iegādi, noteikti iesaku doties un iegādāties – noteikti nenožēlosiet!

Mārtiņš Lamberts, Beauté Pacifique zīmola pārstāvis par kosmētiku:

Iepriekš publiski neesmu stāstījis, kādēļ jau 3 gadus lepojos būt par šī zīmola pārstāvi. Nu, lūk arī mans stāsts:

Vēl pirms 4 gadiem dzīvoju Dānijā. Biju pārliecināts, ka kosmētikas lietošana ir domāta sievietēm. Tagad, savos 35, un ar no ārstiem un kosmetologiem iegūtām zināšanām, domāju savādāk. Iepriekš mana ādas kopšana bija tikai kāda krēmiņa uzsmērēšana uz sejas ādas pēc skūšanās. Šad un tad, un tikai tad, ja pa rokai bija ko uzsmērēt :) Kā jau parasti, labāko krēmiņu ieguvu apzogot sev tuvāko cilvēku.

Dārgās sievietes, vai zinājāt, ka jūsu sejas krēmi pietiktu daudz ilgākam laikam, ja tie tiktu prasmīgi noslēpti? :) Vīrieši visbiežāk kosmētiku nepērk, bet gan čiepj no savām sievietēm. Foršākie vīrieši savām sievietēm kosmētiku uzdāvina, bet tik un tā tas nav attaisnojums mums to čiept.

Nu lūk, un kādu vakaru, pēc skūšanās, “manos nagos” nokļuva Super 3 Booster! Nosaukums man ļoti patika – boost asociējās ar lielu ātrumu, ar driftu, ar ātrām automašīnām. Konsultējot par šīs kosmētikas lietošanu, vairākkārt esmu jums teicis, ka es šī krēma iedarbīgumu pamanīju jau nākamajā dienā. Un tā ir patiesība! Tiešām jau nākamajā rītā pat es spēju pamanīt, ka sejas āda ir savādāka, nekā citus rītus – īpaši veselīga. Bet tagad tik ātru rezultātu, kā sev, nevienam nesolu. Varbūt tas bija tik ātri tādēļ, ka iepriekš principā nebiju lietojis kosmētiku. Tā arī bija mana pirmā pieredze ar labu kosmētiku! Šādi man paveicās iepazīt vienu no vislabākajiem krēmiem!

Iepriekš man arī regulāri bija problēma ar pumpām uz sejas. Tagad tāda problēma praktiski nav. Kā jau jums saku mūsu konsultāciju laikā: “ja man uz sejas parādītos kāda pumpa, tad es būtu spiests ņemt slimības lapu, jo dekoratīvo kosmētiku es nelietoju :) “.

Ieteikums par Super 3 Booster. Ja pumpas ir uz kājām, muguras vai citām ķermeņa daļām – Super 3 Booster patiešām palīdzēs. Man vienmēr bijusi problēma ar pumpām uz kājām. Ziemas laikā tas netraucē, bet vasarā gan nav patīkami. Super 3 Booster patiešām ļoti labi palīdz! Pumpu nav.

Bet, lai iedrošinātu vīriešus lietot šo kosmētiku, pastāstīšu par visiem manis lietotajiem produktiem. Šie produkti būs piemēroti ne tikai 95% vīriešu, bet arī lielākai daļai sieviešu ar kombinētu un / vai taukainu ādas tipu. Tātad:

No rīta:

  1. Toniks visiem ādas tipiem;
  2. A vitamīnu dienas krēms – Defy Damage Skin Repair Lotion. Šis ir “spridzeklis”, kas satur ne tikai ļoti daudz A vitamīnu, bet arī hialuronskābi, un daudz citas izcilas sastāvdaļas;
  3. Pa virsu Defy Damage, uzlieku mitrinošo krēmu Oil Free Moisturizer;

Bet pats galvenais ir vakars:

  1. Nomazgāju seju ar dziļu attīrošajām putām Cleansing Foam;
  2. Un protams…Super 3 Booster. No rīta, pat pēc negulētas nakts, āda ir svaiga, veselīga un “izgulējusies”;

1 x nedēļā, lai vēl labāk tīrītos poras:

  1. Clinical Super 3 Exfoliator skābju un propolisa pīlings (turu līdz pat 30 minūtēm);
  2. Pēc tam uzlieku mālu masku, kas izvelk visu lieko no porām;
  3. Un tad finišā uzlieku savu Super 3 Booster.

Nu tā īsumā! Ja kādi jautājumi – droši rakstiet uz martins@beaute-pacifique.lv!